آمازود در استرالیا خرده فروشی آنلاین راه اندازی کرد

با گذشتن 22سال از فروش اولین e-tailler بزرگترین کتاب در جهان به استرالیا.

شرکت آمازون با استرالیا فاصله زیادی دارد اما امکان خرید برای استرالیا را فراهم کرد.

شرکت آمازون در دوشنبه گذشته نسخه e-tailer بزرگترین خرده فروشی آنلاین را برای شهروندان استرالیایی راه اندازی کرد که بتوانند همه چیز حتی لوازم الکترونیکی و لباس را در بخش amazon.com.au شهروندان ساکن استرالیا خرید خود را داشته باشند.

این آدرس سایت از سال 2013 فعال بوده اما کسی قادر به خرید نبوده و فعالیتی خاموش داشته و تنها چیزی که قادر به خرید آن بوده اند کتابهای الکترونیکی بوده.

خریدارانی که روزانه وارد سایت آمازون میشوند ممکن است این قسمت برای کاربران استرالیایی دیر شده باشد.

این شرکت بیش از 2 دهه میباشد که فعالیت و فروش آنلاین خود را انجام میدهد و این فعالیت از ایالت متحده آمریکا شروع به کار کرده است.

این شرکت در سال 1998 شروع به فعالیت کرد و کتاب هایی را در انگلستان و آلمان فروخت.

شرکت Rocco می گوید که ما برای اجرای برنامه بلند مدتی برای استرالیا تمرکز خواهیم داشت.

بقیه ترجمه ماشینی :

مدیر عامل شرکت Rocco Braeuniger می گوید آمازون امیدوار است که در سال های آینده اعتماد و مشتریان استرالیایی را به دست آورد.

فروشگاه استرالیا با 23 دسته، از جمله الکترونیک، دی وی دی، رایانه و نرم افزار راه اندازی شد. همچنین محصولات عمومی مانند لباس، لوازم آرایشی و محصولات زیبایی را تأمین کرد.

Amazon.com.au همچنین Kindle eReaders (که قبلا در استرالیا از طریق خرده فروشان شخص ثالث در استرالیا موجود بود) و دستگاه جریان تلویزیون Fire Stick عرضه می شود.

این یک نمایش مناسب و معقول برای اولین بار از Amazon.com.au به عنوان یک فروشگاه آنلاین آنلاین است. با این حال، این چیزی است که آمازون در بازارهای دیگر مانند ایالات متحده و انگلیس ارائه می دهد. در ایالات متحده، Behemoth خرده فروشی همه چیز را از فروشگاه های تازه به موسیقی و جریان ویدئو ارائه می دهد. این همچنین از طیف وسیعی از سخنرانان هوشمند آمازون اکو می باشد که توسط دستیار صدای آن الکسا طراحی شده است.

آمازون تایید کرد که حداقل در برخی از محدوده اکو در استرالیا، همراه با الکسا و آمازون موسیقی نامحدود، در اوایل سال 2018 راه اندازی خواهد شد . Aussies همچنین پیش بینی تحویل مواد غذایی تازه – این کمپانی از آغاز سال جاری برای کسب و کار AmazonFresh بی فایده است – هرچند هیچ خبر رسمی در این زمینه وجود ندارد.

Aussies هنوز هم باید منتظر آمازون نخست است. خدمات اشتراکی ارائه رایگان نامحدود برای 99 دلار در سال و همچنین حق رای دادن مانند تحویل دو ساعته، جریان تلویزیون رایگان و معاملات ارائه شده از طریق الکسا. آمازون می گوید که از اواسط سال 2018، مزایای حمل و نقل نخست را به استرالیا می رساند، هرچند در مورد قیمت ها و سود هر کلمه ای وجود ندارد.

در آمریكا، آمازون با ارائه یك شبكه قوی از مراكز تحقق آمریكایی كه بیش از 20 سال عملیات ساخته شده است، و آمازون (FBA) خدمات تحویل درون خانه خود، آمازون ارائه می دهد. در استرالیا، این شرکت بدون FBA و فقط یک انبار در حومه شهر ملبورن در جنوب شرقی استرالیا شروع می شود، لذا لذت بردن از لحظه ای ممکن است.

پس کجا از اینجا؟

بدون شک فشار آمازون به استرالیا کمک خواهد کرد که پایه قوی تر در منطقه آسیا اقیانوس آرام به عنوان بخشی از برنامه های گسترده تر توسعه جهانی آن باشد. آمازون در سال گذشته سرویس اشتراکی محبوب خود را در چین و هند به ارمغان آورد و در سال جاری Souq.com سایت تجارت الکترونیک خاورمیانه را خریداری کرد. اما با رقبای مانند Alibaba غول پیکر چینی در انتظار در انتظار، آمازون به دنبال راه های جدید برای رشد فروش است، که در سه ماهه سوم سال 2017 43.7 میلیارد دلار بود.

این هنوز روزهای اولیه برای آمازون در استرالیا است و تبلیغات بسیار قوی است. باقی مانده است که اگر مشتریان برای حمل و نقل طولانی در کنار هم قرار گیرند، دیده می شود.

“الکسا، بیشتر انسان است” : در تلاش آمازون برای کمک به صاحب صدای خود، دقیق تر و چابک تر و بیشتر مثل شما.

راه اندازی مجدد ریف : CNET عمیقا غرق شده است که چگونه فناوری میتواند به نجات ریف دیفرانسیل بزرگ استرالیا کمک کند.

منبع خبر : CNET

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *